Hakkımızda

antalya’nın en tecrübeli
hukuk bürosu

ESH Hukuk Bürosu, 2015 yılında Antalya’da Kaya kurulmuştur. Ticari ilişkilerin kurulmasında, avukatlar en az diğer profesyoneller kadar etkin rol oynamaktadırlar. Büromuz, bu bilince dayalı olarak, birçok yerli ve yabancı(sınır ötesi) müvekkillere hukuki hizmetleri sağlamaktadır. Ayrıca ihtiyaç ve hedeflerinize uygun olarak her alanda ticari sözleşmeler hazırlamakta, müzakere ve iş görüşmelerinizde yardımcı olmaktadır. Büromuz verilen danışmanlık hizmetleri ile bağlantılı olarak hukukun her alanında çok sayıda dava takip etmekte, yetkili mercilere gerekli başvurularda bulunmakta ve bunların takibini gerçekleştirmektedir.

Kurulmasından bu güne kadar en iyi ve en hızlı politikasını ilke edinen ve kurumsallaşmış bulunan ESH Hukuk Bürosu; 3 avukat, 1 stajyer avukat ve 1 avukat katibi ve 1 ofis personeli olmak üzere, 6 kişilik ekibi ile hizmet vermektedir.

Büromuz; Ticaret hukuku-icra ağırlıklı çalışmaktadır.İcra dosyalarında ön araştırma yaparak çalışma yapılmaktadır.Bununla birlikte büromuz İcra Departmanı ,Dava Departmanı, Fikri ve Sinai Haklar Departmanı ve Danışmanlık Departmanı olmak üzere 4 ayrı departmandan oluşmaktadır.

  • 20 Yıldan Fazla Tecrübe
  • Her Dava ve Dosya İçin Ayrı Strateji
  • Tüm Yasal Danışmanlık Hizmetleri
  • 8’den Fazla Uzmanlık Alanı
  • Dava süresince tam hakimiyet
  • Gerekli Tüm Yasal İşlemler
Neden Bizi Seçmelisiniz?
20 Yılı Aşkın Üstün Tecrübe ve Müvekkillerimizin Memmnuniyeti :
Güvenilir
Esh Hukuk Bürosu olarak tüm işlemleri ve davaları titizlik içerisinde yürütüyoruz. Müvekkillerimiz için 0 güven bizim için en önemli etkendir.
Deneyimli
Büromuzda çalışan tüm avukatlar oldukça tecrübeli ve yıllardır saysısız hukuk davalarına katılmış kişilerdir.
Etik
Yaptığımız her işi ve çıktığımız her davayı etik bir şekilde yürütüyoruz.
Herkese Uygun
Her dava kendine özgüdür. Bu sebeple herkes için uygun bir hukuk bürosuyuz.
01
Sizi Dinleyen Hukuk Bürosu

Öncelikle sizleri dinliyor ve anlamaya çalışıyoruz. Yasal sorununuzu en iyi şekilde çözebilmek için bu en önemli adımdır.

02
En İyi Dava Stratejisi

Esh Hukuk en iyi strateji için uzun süreler çalışır. Davanıza özel yeni bir strateji geliştirilir ve en iyi sonuca ulaşılır.

03
Yasal Mevzuata uygun
04
dava çözümü